Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Záhadný vzkaz Koptíka: Návratem ke Gregorové se chlubil už dávno?!

Hana Gregorová a její koloušek.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Je to jedna z největších podivností v této části galaxie: spekuluje se o tom, že herečka Hana Gregorová (65) a její komplikovaný ex Ondřej Koptík (33) zase tvoří pár. A pokud je to pravda, vypadá to, že se mládenec s pohnutou minulostí návratem ke své lásce pochlubil už dávno!

„Kdo bojuje, neprohrává, kdo miluje, nepřestává. Ondra K.,“ napsal na Facebook začátkem prosince. A v té době podle některých dosud nepotvrzených zvěstí už mělo dojít k návratu nejkomičtějšího páru loňského roku.

Ondrovi kamarádi příspěvek lajkovali, nevěda, že možná jen nenápadně dával najevo, že ledy se už dávno hnuly a že dosáhl toho, o co se extrémně nešikovně pokoušel spoustu týdnů předtím. Toužil po návratu a toho se mu mělo dostat!

Vše by do sebe zapadalo. Krátce předtím zveřejnil Koptík dlouhatánskou omluvu, při které si posypal hlavu popelem za všechny ty příšernosti, které kde za pár měsíců zhrzeně o Hance Gregorové navyprávěl.

Slovenská herečka mu také psala z nemocnice emaily. Co bylo jejich obsahem? Pokud platí, že jsou opravdu spolu, třeba ho vyzvala k omluvě, k jakémusi odtrapnění, s tím, že pak bude zase shovívavá.

Byla? Kdo ví. Mlčení k otázkám eXtra.cz od něj i od ní jako by hovořilo samo za sebe.

Určitě k prožívání románku nepotřebují za zády média, stoprocentně mohou hodit za hlavu všechny posměváčky, kteří se baví jednak věkovým rozdílem dvaatřiceti let, jednak tím, že Ondra měl dostat milost i přes všechnu tu ostudu, které se nadělal.

Je možné, že odteď už o nich nikdy neuslyšíme, že spolu vážně ve vší tichosti budou a že to bude fajn. Pokud Koptík přestal fetovat a drží se (sám přiznal, že většinu trapáren udělal pod vlivem drog), může je čekat ještě poměrně dlouhá a zajímavá budoucnost. Jen nesmí opět začít magořit!

A co vy: věříte tomu, že jim to klaplo a do budoucna bude klapat dál?

Související články

Další články