Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Záhadný úsměv pašeračky Terezy: Pekla v base se nebojí kvůli tajemnému příteli!

Zdroj: Facebook, Google Street View
+ Dalších 69 fotografií
Asi všichni byli překvapeni tím, že se Tereza H. (21) krátce po svém zatčení usmívala na všechny strany. Jako by pašeračce heroinu nedošlo, že jí hrozí, že v pákistánském vězení shnije. Nyní přišel její kamarád (19) s překvapivou informací o tom, co vězí za její spokojeností!

Vysmátá jako by snad šla na nepodstatný pracovní pohovor a nevystupovala před soudci, kteří rozhodují o jejím setrvání v pákistánské vazbě, která má dle dostupných informací do civilizovaného zadržování pachatelů daleko. Takový pocit museli mít asi všichni, kteří zahlédli Tereziny první snímky po zatčení.

Dlouholetý kamarád Terezy H. a kolega z erotické branže David Rajt přichází s možným vysvětlením.

„Je to kvůli tomu, že si je jistá, že ji velmi bohatý pán z Anglie dostane z vězení. A nejde o toho jejího přítele, ale je taky z Londýna. Proto se Tereza pořád tak usmívá a je v klidu,“ prohlásil pro eXtra.cz. „Věří, že to uplatí,“ tvrdí.

Nakolik tvrzením tohohle speciálního mladíka máme věřit, to je ve hvězdách. V Terezině okolí se prokazatelně pohyboval, stejně tak ale možné „pravdy“ může vytahovat z rukávu jen tak, aby se neřeklo.

I česká justice ale bojuje. Snaží se s pákistánskými úřady, které nyní prověřují možné další české pašeračky, což ostatně tvrdí i David, domluvit na vzájemném vydávání odsouzenců.

A v Česku by to měla Tereza přece jen lepší, i když ani tady nejde o žádný skandinávský vězeňský luxus.

Související články

Další články