Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Záhadný úsměv pašeračky Terezy H.: Z vězení ji vytáhne boháč velikosti Babiše, tvrdí kamarád!

Tereza v pákistánském vězení přibrala.
+ Dalších 56 fotografií
Když se nedávno pašeračka Tereza H. (21) znovu dostavila k pákistánskému soudu, nikomu nemohlo uniknout, že je opět vysmátá od ucha k uchu. Takhle se přece člověk, kterému hrozí, že v tamním vězení shnije, nechová! Kamarád české slečny má pro to vysvětlení, které šokuje!

Její smích na soudním jednání, při kterém vyšlo najevo, že se zbavila původního právníka, byl opravdu neuvěřitelný.

Ale Tereza H. má mít prý důvod.

„Tereza se vězení v Pákistánu nemusí bát, někdo ji odtamtud opravdu vytáhne. To vám garantuju! Je si tím jistá. Byla zlatokopkou nejen ve Švýcarsku, ale také v ČR. Potkávala se s top pražskou smetánkou. Slyšel jsem třeba jméno toho, s kým se scházela. Babiš to není. Byl to jistý pán před ním, podobný v jistém měřítku bohatství. I teď s ním prý komunikuje. Dokonce teď od něj má dostat dopis. České diplomatické zdroje už mají mít dávno pokyny, co dělat, za co bojovat, aby Tereza buď byla převezena do ČR, nebo si v Pákistánu odseděla naprosto minimální trest,“ tvrdí kámoš pašeračky David Rajt.

Těžko říct, jestli takhle mluví jen proto, aby byl zajímavý, nebo má skutečně pravdivé zákulisní informace. Je to nicméně hodně kuriózní týpekerotického průmyslu a s Terezou H. se dobře zná.

Další možností podle něj je, že má Tereza dobré páky na pákistánskou drogovou mafii, která se může hodně snažit, aby ji dostala ven, než ji úplně celou stihne napráskat úřadům.

Až časem uvidíme, zda jsou to od Rajta fabulace, nebo má svatosvatou pravdu a informace lepší kvality, než kterými disponují tajné služby!

Mohlo by vás zajímat

Další články