Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Záhadný telefonát: Podezřelý z únosu Maddie McCann volal jinému pedofilovi

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
důkaz
Detektivové stále vyšetřují případ zmizelé Maddie McCann. Na povrch vyvstaly další důkazy, že pachatelem je Christian Brueckner. Ten údajně kontaktoval dalšího německého pedofila. Policie se nyní snaží získat více informací.

Britský soukromý vyšetřovatel zjistil, že třicetiminutový hovor podezřelého Christiana Bruecknera probíhal s jiným německým pedofilem.

„Je pro nás nesmírně důležité, že se německý pedofil, který na internetu psal o zneužívání dětí, spojil Christianem Bruecknerem,“ uvedl bývalý policista Mark Williams-Thomas, který telefonát odhalil. Možný spojenec totiž sdílel pornografické fotografie dětí a psal několik vlastních příběhů o jejich zneužívání.

Nyní musí detektivové zjistit, zda volané číslo existovalo i roce 2007. Ten rok totiž Maddie McCann zmizela během dovolené s rodiči v portugalském Praia da Luz. Německá policie věří, že Madeleine už je po smrti a vrahem je právě Christian B.

Ten je nyní za mřížemi za držení a užívání drog. Kromě toho je obviněn za znásilnění 72leté německé důchodkyně.

Související články

Další články