Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Záhadný rozhovor Williama a Kate těsně po porodu: Naoko se usmívali, ale měli obrovský strach

Co si asi tak říkali?
+ Dalších 41 fotografií
Trojnásobná maminka Kate (36) a princ William (35) včera poprvé ukázali na veřejnosti svého nového člena rodiny. Maličký princ z Walesu zatím nemá jméno, nebo spíše ještě nebylo zveřejněno. Všichni netrpělivě čekají na to, jak se nakonec bude jmenovat. Během toho, co pyšní rodiče ukazovali svého nejmladšího syna, tak si něco špitali do ucha a přitom se smáli. O nic vtipného ale nešlo. Rodiče měli spíše strach. O co přesně šlo?

Pyšná maminka Kate Middleton přišla včera ve večerních hodinách ukázat svého novorozeného syna, který ještě nemá jméno. I když byla pouhých sedm hodin po porodu, tak nutno podotknout, že jí to opravdu hodně moc slušelo.

Měla na sobě krásné červené šaty a nejspíše se na ní musel vyřádit pěkný zástup vizážistů, protože vypadala, jako by snad nikdy nerodila. Kate a princ William mávali všem novinářům a fanouškům, kteří se přišli na malého prince podívat.

V jedné chvíli mezi nimi proběhla tajná konverzace, která naznačovala, že bude lepší, když se zase ztratí v chodbách nemocnice. William se zeptal své ženy, zda je všechno v pořádku. Kate odvětila: „Je tady vítr, že? Může se nachladit. Pojďme,“ zveřejnil debatu portál Daily Mail. A William samozřejmě souhlasil.

Je vidět, že Kate je vzorná maminka, která má o svého novorozeného syna strach, aby se nenachladil.

Mohlo by vás zajímat

Další články