Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Záhadný pád chlapce (11) z okna školy v Plzni: Víme, jak to s žákem vypadá!

Zdroj: google maps
+ Další 2 fotografie
sebevražda?
Na 16. základní škole v Plzni došlo v pondělí v odpoledních hodinách k neštěstí, kdy za poněkud záhadných okolností vypadl z okna teprve jedenáctiletý chlapec. Vše se odehrálo za přítomnosti vyučujícího. Podle svědeckých výpovědí chlapec před pádem křičel, že život nestojí za nic a že šlo o pokus o sebevraždu. Jaký je aktuální zdravotní stav žáka?

Chlapec, který vypadl z okna základní školy ve druhém patře, se podle svědků pokusil o sebevraždu Pro žáka duhové školy, jak se škola sama nazývá, přijela záchranná služba, která ho odvezla na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň.

Případ je vyšetřován policií, která vzhledem k věku zraněného žáka nebude podávat veřejnosti žádné konkrétní informace. Nejdůležitější otázkou ale je, zda šlo o nehodu, nebo jestli si tak malý chlapec opravdu chtěl sáhnout na život.

Podle svědků měl o přestávce vyskočit z okna a křičet u toho, že život nemá cenu.

Mluvčí Fakultní nemocnice Plzeň Gabriela Levorová podala eXtra.cz informace o chlapcově zdravotním stavu. "Pacient je u nás hospitalizovaný, zdravotní stav je stabilizovaný a jsou plánována další vyšetření."

Základní škola, kde k neštěstí došlo, se k případu odmítla vyjádřit. "Bohužel nemůžeme odpovídat, je to všechno v šetření, takže vám nemůžeme říct vůbec nic." vyjádřil se pro eXtra.cz zástupce ředitele školy.

Doufejme tedy, že se chlapcův stav brzy zlepší. Vyšetřování neštěstí budeme nadále sledovat.

Související články

Další články