Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Záhadný pád chlapce (11) z okna školy v Plzni: Víme, jak to s žákem vypadá!

16. základní škola - místo, kde se odehrála tragédie, na kterou žáci jen tak nezapomenou
Zdroj: google maps
+ Další 2 fotografie
sebevražda?
Na 16. základní škole v Plzni došlo v pondělí v odpoledních hodinách k neštěstí, kdy za poněkud záhadných okolností vypadl z okna teprve jedenáctiletý chlapec. Vše se odehrálo za přítomnosti vyučujícího. Podle svědeckých výpovědí chlapec před pádem křičel, že život nestojí za nic a že šlo o pokus o sebevraždu. Jaký je aktuální zdravotní stav žáka?

Chlapec, který vypadl z okna základní školy ve druhém patře, se podle svědků pokusil o sebevraždu Pro žáka duhové školy, jak se škola sama nazývá, přijela záchranná služba, která ho odvezla na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň.

Případ je vyšetřován policií, která vzhledem k věku zraněného žáka nebude podávat veřejnosti žádné konkrétní informace. Nejdůležitější otázkou ale je, zda šlo o nehodu, nebo jestli si tak malý chlapec opravdu chtěl sáhnout na život.

Podle svědků měl o přestávce vyskočit z okna a křičet u toho, že život nemá cenu.

Mluvčí Fakultní nemocnice Plzeň Gabriela Levorová podala eXtra.cz informace o chlapcově zdravotním stavu. "Pacient je u nás hospitalizovaný, zdravotní stav je stabilizovaný a jsou plánována další vyšetření."

Základní škola, kde k neštěstí došlo, se k případu odmítla vyjádřit. "Bohužel nemůžeme odpovídat, je to všechno v šetření, takže vám nemůžeme říct vůbec nic." vyjádřil se pro eXtra.cz zástupce ředitele školy.

Doufejme tedy, že se chlapcův stav brzy zlepší. Vyšetřování neštěstí budeme nadále sledovat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy