Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Záhadný objekt na obloze: Lidé volali na tísňovou linku, viděli totiž UFO

Viděli lidé opravdu UFO?
Zdroj: reprofoto youtube.com
V šoku byli řidiči jedoucí po dálnici mezi Miami a Orlandem na Floridě. Nad hlavami totiž uviděli něco, na co jen tak nezapomenou. Po obloze letěl záhadný světelný objekt. Všichni hned volali na tísňovou linku 911, která zaznamenala tisíce hovorů právě kvůli bílému oblaku na setmělé obloze.

Oblak, který se podivně vznášel, si neumí nikdo vysvětlit. Všichni spekulují o tom, co by to mohlo být. Podle televize CBS je oblast jižní Floridy na jevy UFO zvyklá a vždy se to nějak vysvětlilo. Ať už šlo o historky lidí, nebo přírodní úkazy. A tak se teď všichni dohadují. Jde tedy o UFO, nebo ne? Co to vlastně může být?

Spousta diskusí je i na internetu. Uživatel Hetep Bara si myslí, že jde o nový typ vojenského dronu, který je krytý mrakem. Warner zase říká, že je to marťanský protiraketový štít chránící Ameriku před atomovými střelami Kim Čong Una. K tomu uživatel Isa Pistoff dodává: „Proč by, proboha, mimozemšťané chránili zrovna Ameriku?“

Určité vysvětlení má i uživatel, který si říká Enigma: „Lidi, je to start utajené vojenské rakety!“ Jedna žena dokonce vtipně dodává, že je to kouř za sáňkami Santa Clause! Jak to ale doopravdy je? Co myslíte?

Související články

Další články