Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Záhadný muž přicestoval z roku 2030: Prošel detektorem lži a prozradil budoucnost!

Noah tvrdí, že je mu 50 a že je z roku 2030
Podivný mladík tvrdí, že je posel z budoucnosti a přišel nám sdělit, co nás čeká a nemine. Testem na detektoru lži prošel bez mrknutí oka.

Mladík jménem Noah prohlásil, že při cestování časem riskoval život, aby se dostal do naší doby. Jeho úkolem je prý informovat současné lidi, co je čeká. Mimo jiné prý dorazíme v roce 2028 na Mars a cestování časem se stane běžnou kratochvílí. Také nás převálcuje umělá inteligence a Donald Trump bude znovu zvolen prezidentem, uvádí Daily Mail

Po Zemi se prý budou brzy promenádovat jakoby sklenění Google roboti a technologie se budou samy starat o domácnosti. Populární budou bitcoiny, stále se ale budou používat klasické měny. V roce 2030 bude prezidentkou USA tajemná osoba jménem Ilana Remikee.

Co se týče klimatu, v Evropě se ochladí, zatímco v severní Americe se oteplí. Ve stejném roce, kdy se lidstvo dostane na Rudou planetu, budeme umět cestovat časem. Elektrická auta budou stejně rychlá jako normální a najde se lék na mnoho druhů rakoviny. Sám Noah je údajně padesátník, ale vzal si prášek na omládnutí, takže vypadá na pětadvacet.

Jeho tvrzení samozřejmě vyvolala pochyby, Noah proto souhlasil, že podstoupí test na detektoru lži. A prošel, podle testu nelže.

Mohlo by vás zajímat

Další články