Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Záhadný chlapec snáší vejce: Vědci jsou zmatení a ochutnávají žloutek!

Tenhle chlapec snáší vejce a vědci jsou v šoku!
Zdroj: Twitter
Za poslední dva roky jsem nakladl 20 vajec! S tímto tvrzením přišel čtrnáctiletý chlapec na pohotovost. Jeho slova potvrdil i otec, který ho do ordinace doprovodil. Když se dvojici lékaři vysmáli, klučina jim snesl čerstvé vajíčko přímo před očima.

Že se v Indonésii děje jedna kuriozita za druhou, na to jsme si už docela zvykli. Jenomže tento případ je jiný. Čtrnáctiletý Akmal přišel se svým otcem do ordinace s tím, že snáší vejce Od roku 2016 jich už z něj prý vyšlo rovných dvacet.

Doktoři samozřejmě nevěřili, přestože jim chlapcova slova potvrdil i jeho táta. A tak Akmal neváhal a jedno vajíčko jim snesl přímo v ordinaci. Zvláštní přitom je, že po rozklepnutí se v nich nachází buď pouze bílek, anebo žloutek. Nejde o klasická vajíčka, jaká známe od slepic

Na bizarní případ upozornil britský portál DailyMail.co.uk. "Ta vejce mu musel někdo předem umístit do konečníku. Není biologicky možné, aby se v lidském těle zformovalo vejce se skořápkou," domnívá se jeden z doktorů.

Jak to teď s Akmalem bude, se uvidí v následujících dnech. Lékaři si ho nechali v nemocnici na pozorování. Jestliže snese další vajíčko, určitě vstoupí do dějin. Tohle se totiž trumfnout nedá!

Související články

Další články