Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

ZÁHADNÉ ZMIZENÍ: Po rodině s malými dětmi z Nového Jičína se slehla zem. Nikdo netuší, kde by mohli být!

Neviděli jste je?
Zdroj: Policie ČR
Čtyřčlenná rodina z Nového Jičína v neděli zmizela beze stopy a jako by se po ní slehla zem. Matka si vzala volno v práci, otec odhlásil děti ze školky a odjeli neznámo kam. Policie po nich pátrá, ale zatím bez úspěchu.

Policisté od neděle pátrají po 4členné rodině z Nového Jičína, která zmizela beze stopy. Otec děti odhlásil ve školce, v práci si matka vzala měsíční volno a odjela neznámo kam. Příbuzní o ně mají strach, a tak jejich zmizení nahlásili na policii. Podle brněnských policistů by se mohla rodina zdržovat v okolí Brna. Policie po Tomáškovi (4) a Natálce (6) pátrá i na svém Facebooku.

„Bystrčtí policisté řeší případ pohřešované rodiny, která se v poslední době měla zdržovat v rozestavěném domě v Kníničkách. Obavu o pohřešované měl jejich příbuzný v Moravskoslezském kraji, který tamtéž věc nahlásil. Podle dosavadního šetření otec odhlásil děti ze školky, jejich matka si na měsíc zrušila směny v práci. Podle některých svědků byl otec viděn v Bystrci koncem minulého týdne,“ řekl TN.cz mluvčí brněnských policistů Pavel Šváb.

Otec Petr Bartoň má 38 let, je vysoký zhruba 175 – 180 centimetrů, má hnědé vlasy, zelené oči a střední postavu. Jeho manželka Nikol je stejně stará, je vysoká 168 – 173 centimetrů, má ryšavé vlnité vlasy a také střední postavu.

Natálka měří 110 – 120 centimetrů, štíhlé postavy, má blond vlasy a zelené oči. Její bratr Tomášek měří 100 – 110 centimetrů, je štíhlý, má rovné vlasy a zelené oči.

„Je možné, že se rodina pohybuje ve vozidle Škoda Felicia modré barvy a registrační značky NJL 64–27,“ dodal policejní mluvčí Pavel Šváb. Pokud jste rodinu někde viděli nebo víte, kde by se mohla pohybovat, kontaktujte linku 158.

Související články

Další články