Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Záhadné zmizení: Pavel (19) z Tachova se připravoval na zkoušku, do školy nedošel

Zdroj: facebook
pátrání
Od letošního 19. června policie pátrá po devatenáctiletém Pavlu Tyšlovi, který zmizel za záhadných okolností a bez zjevného důvodu. I když vše nasvědčuje tomu, že mladík opustil domov dobrovolně, rodiče se o něho bojí a jsou vděčni za každou informaci o tom, kde by jejich syn mohl být. Případ pohřešovaného Pavla se objevil v pořadu České televize.

Pavel byl podle rodičů slušný mladík, který se o sebe staral, četl knihy, alkoholu ani drogám nikdy neholdoval. Byl sice prý introvert, ale ve škole prospíval výborně a byl bezproblémový. „Žil si svůj život a byl uzavřený,“ řekl v pořadu Na stopě Pavlův otec.

„Učil se jako obráběč kovů a velice si ho tam chválili,“ doplnila Pavlova matka Markéta. „Teď měl za sebou písemné zkoušky, které udělal za jedna, praktické měl za dva a už ho čekaly jenom ústní, na které ale už nedorazil,“ popsala zoufalá maminka.

Když se Pavel nedostavil ke zkoušce ani domů, rodiče to ohlásili na policii. Ještě téhož dne se rozjela pátrací akce, která byla ale neúspěšná. Po Pavlovi jako by se slehla zem. Rodiče však narazili na člověka, který Pavla pravděpodobně viděl naposledy. Žena, s jejímž synem Pavel chodil do školy a dokonce se s ním u nich doma připravoval na ústní zkoušku, vypověděla, že Pavla viděla, když šla kouřit před své pracoviště. To se nacházelo přímo před bytovkou, kde Pavel s rodiči bydlel.

Ženě bylo hned podezřelé, že na sobě mladík nemá oblek. Bylo to totiž ráno v den konání ústní zkoušky. Místo toho měl prý šedé tepláky, khaki bundu a na zádech batoh s červeným motivem. „Přišlo mi to divné, protože měl mít kvádro a šel úplně jiným směrem než byla škola,“ vypověděla svědkyně. Oblek, který si Pavel půjčil, visí v jeho pokoji doteď…

Pavel byl naposledy viděn 19. června v Tachově. Je vysoký asi 190 cm, má hubenou postavu, hnědé oči a hnědé rovné vlasy. Jakékoliv informace o něm hlaste na linku 158. Zoufalí rodiče by byli vděční alespoň za informaci, že je jejich syn naživu a v pořádku.

Související články

Další články