Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Záhadné zmizení Nory (†15): Našli ji nahou, pohozenou u vodopádu kousek od hotelu

Zdroj: Profimedia
tragédie
Britka Nora Quoirin, která trávila dovolenou se svými rodiči v malajsijském resortu Dusun, zmizela z resortu 4. srpna, hned první noc dovolené. Policejní pátrání bylo ukončeno po devíti dnech, kdy dívčino tělo nalezli pohozené u vodopádu. Tělo bylo bez oděvu a v pozici poukazující na kriminální jednání. Rodina je smrtí dívky otřesena a chce se dopátrat pravdy, zda jejich dcera byla zavražděna.

Patnáctiletá postižená britská dívka Nora Quoirin, která byla s rodiči na prázdninách v Malajsii, se ztratila 4. srpna hned první den dovolené. Podle policie dívka sama vylezla z okna, opustila ubytovací zařízení a mohla se v oblasti ztratit. Po devíti dnech úporného hledání byla nalezena v blízkosti vodopádu Berembum v džungli. Tělo našli dobrovolníci asi 2 a půl kilometru od resortu, kde byla s rodiči ubytována.

Dívka byla nalezena nahá v pozici, která ukazovala na možnost spáchaného kriminálního činu. Rodiče jsou smrtí své dcery těžce zasaženi, svou dceru popisují jako nejmilejší stvoření na světě.

"Nemůžeme se smířit s tím, jak krutě jsme o naši holčičku přišli," řekli podle listu Daily Mail

Také se ptají, jak je možné, že vypátrání Nořina těla trvalo tak dlouho, když jejich dceru nakonec našli v blízkosti jejich resortu. Mluvčí charity Lucie Blackman Trust, který s hledáním Nory pomáhal, řekl, že rodiče také chtějí vědět, zda byla jejich dcera zavražděna na jiném místě předtím, než bylo její tělo pohozeno u vodopádu. Dobrovolníci, kteří Noru našli, sdělili, že její ostatky nebyly ničím zakryty ani schovány. Podle jednoho z nich, Seana Yeapa, Nořino tělo na místě nebylo, když tam pátrali v prvních dnech jejího zmizení. Domnívá se, že se dívka mohla jít napít a dojít tam vodou, která je zde jen pár centimetrů hluboká. Na místě se totiž nenašly žádné stopy a je obtížné ho najít.

Nora se s rodiči a sourozenci Innes (12) a Mauricem (8) ubytovala v chatě v dovolenkovém resortu 3. srpna. Děti spaly v ložnici nahoře a druhý den ráno se zjistilo, že dívka zmizela. Co se vlastně stalo, je předmětem dalšího vyšetřování.

Související články

Další články