Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Záhadné zmizení „australské Maddie“: Dívka (4) večer usínala ve stanu, ráno byla i se spacákem pryč!

Malá Cleo Smith.
Zdroj: Western Australia Police Force
+ Další fotografie
Zmizení

Australská policie pátrá po čtyřleté dívce Clee Smith, která zmizela z kempu, kde byla s rodiči na dovolené. Někteří se domnívají, že za zmizením mohou stát rodiče dívky. Co se malé Clee stalo?

Čtyřletá Cleo Smith byla naposledy viděna o víkendu (v rozmezí 16. a 17. října, pozn. red.) v kempu Quobba Blowholes v západní Austrálii, kde s rodiči trávila víkend. Matka podle BBC popsala, že dívka i se svou sestrou Islou spala ve stanu a druhý den byla i se spacím pytlem pryč, když se její rodiče v šest hodin ráno vzbudili.

„Od té doby nespíme,” prozradila médiím matka malé Cley. „Všichni se nás ptají, co potřebujeme, ale jediné, co potřebujeme, je, aby se naše holčička vrátila domů. Nejhorší na tom je, že nic nemůžeme dělat,” dodala.

Záhadné zmizení

Zdroje uvádějí, že se dívka v sobotu večer vzbudila a řekla si rodičům o vodu. Následně se otočila na bok a usnula. Vyrojily se spekulace, že za jejím zmizením stojí rodiče, ale policie si to nemyslí. „Není nic, co by naznačovalo, že by za tím stála rodina,” uvedl policejní zdroj. Na sociálních sítích si však lidé stojí za svým a říkají, že v rodině došlo k hádce. „Mohu potvrdit jen to, že čtyřčlenná rodina nocovala ve společném stanu. S dívkou rodiče mluvili kolem půl druhé v noci. Holčička se napila a všichni šli zase spát,” prozradil inspektor Jon Munday.

Rodiče ihned zalarmovali policii, když zjistili, že je dívka pryč. Před příjezdem strážníků už někteří lidé v kempu prohledávali okolí i se svými soukromými drony, ale nic podezřelého se jim nepodařilo nalézt. Případ se stal mezinárodní záležitostí a přirovnávají ho k Maddie, která se ztratila v roce 2007 z letoviska Praia da Luz v Portugalsku.

Související články

Další články