Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

ZÁHADNÉ VIDEO: Kamery natočily podivného tvora, vypadá jako Dobby

ZÁHADNÉ VIDEO: Kamery natočily podivného tvora, vypadá jako Dobby
Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
Děsivé
Bezpečnostní kamera před domem Vivian Gomez zachytila něco opravdu neskutečného. Zvláštní postava se potácí z domu po příjezdové cestě a jde směrem k silnici.

Vivian Gomez z USA se ráno probudila a poté, co si přehrála záznam z bezpečnostní kamery, zůstala v šoku. Na záběru je vidět zvláštní postava, jak se potácí pryč z jejího domu.

Stvoření na záznamu je velmi podobné skřítkovi Dobbymu, oblíbené postavě z Harryho Pottera. Záhadné stvoření vyjde z Vivianina domu a jde po příjezdové cestě podél auta směrem k silnici. Cestou si dokonce zatancuje ptačí tanec.

Žena videonahrávku umístila na svoji sociální síť se slovy: "Vzbudila jsem se v neděli a uviděla jsem tohle na záznamu z kamery, viděl to taky někdo na svých kamerách? Snažím se to vyřešit, ostatní dvě kamery to nezachytily," popisovala na svém profilu Vivian. Video už má 6,9 milionů zhlédnutí.

Většina komentářů pod sdíleným videem je však v přesvědčení, že se jedná o fake. "To vypadá jak Vivian v převleku ET, když vypije moc drinků," napsala jedna z komentujících. "Dobby tě přišel zkontrolovat, zdali jsi v pořádku," napsal další z komentátorů. A co si myslíte vy? Je postava na videu skutečná? A pokud ano, co by to mohlo být?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy