Velmi smutná zpráva zasáhla všechny fanoušky na celém světě. Prince odešel do muzikantského nebe ve věku 57 let. Jeho úmrtí potvrdil agentuře AP manažer.

Zpěvák zemřel ve svém nahrávacím studiu v Chanhassenu v Minnesotě. V sobotě byl zpěvák ještě plný života a užíval si noční bouření na taneční párty. Zde sice zahrál svou novou skladbu, ovšem nezpíval. Fanoušky ještě před několika dny ujišťoval, že se s nimi ještě rozhodně neloučí. Doslova svým obdivovatelům řekl: " S modlitbami ještě pár dní počkejte". To ještě netušil, jak pravdivá jeho slova budou. Fanoušci skutečně počkali jen pár dní.

Záchranáři na místo dorazili před desátou hodinou ranní místního času a začali smrt vyšetřovat. Nařízená byla i pitva, takže se smrt legendy důkladně zjišťuje.

Někteří fanoušci připomínají, že Prince byl nedávno hospitalizován s chřipkovými příznaky. Je ale předčasné spekulovat, jak a proč Prince zemřel. Mezi prvními, kdo na sociálních sítích projevil soustrast byla zpěvačka Katty Perry nebo Boy George.

Prince prodal přes 100 milionů alb. Mezi nejznámější patří Purple Rain.

Legendárního zpěváka Prince si budete moci připomenout v sobotu v zábavném pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde ho ztvární Adam Mišík!

Připravujeme další podrobnosti.