Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Záhadné tři čárky na noze: Monika Marešová odhalila nové tetování a řekla, co znamená

Zdroj: archiv
+ Dalších 41 fotografií
láska
Manželka hvězdného moderátora a občasného zpěváka Leoše Mareše se pochlubila novým, hodně stylovým tetováním. Na levý kotník si nechala vytvořit tři vodorovné čárky. A někteří fanoušci manželského páru okamžitě začali přemítat, co to asi znamená. Podle všeho jde o symbol chystaného trojkoncertu uhrančivého Leoše, na který se chystají lidé z celé republiky a je o něj neskutečný zájem.

Písničky Leoše Mareše si zamilovali lidé napříč celou republikou. Dodnes si mnoho fanynek jeho skladby pouští do sluchátek. Zpívají si je třeba i při sprchování. Zkrátka kde to jde… V roce 2018 se takzvaně „jediného koncertu v životě“, který se nikdy neměl opakovat, po úspěchu ve Foru Karlín stala nadvakrát zaplněná O2 arena. A i když se tomu těžko věří, koncert v podání Leoše Mareše byla náramná zábava. Teď se Mareš chystá vyprodat 02 arenu třikrát po sobě.

O chystanou show je neskutečný zájem a zřejmě jako symboliku, která se už nikdy v budoucnu nebude opakovat, si Monika Marešová nechala vytetovat na levý kotníček tři vodorovné čárky. Se snímkem nového tetování se pochlubila na Instagramu a bez komentáře jen připsala příznačné hashtagy: „#tattoo #journey #experience #hardwork #emotions #threeconcerts #cantwait #O2arena“. Je tak nejspíš jasné, co tři čárky znamenají…

Fanoušci si tak budou moci vybrat ze tří různých dnů – „Svalovec“ a jiné pecky, kterými se Leoš mimo jiné zapsal do hudební branže, v hale zaznějí ve čtvrtek 16., v pátek 17. a v sobotu 18. května 2019. Nabídne ale Leoš Mareš i něco nového? „Kromě bílého kožichu a většiny písniček bude nové všechno,“ svěřil se Leoš, který zároveň tvrdí, že půjde o mega show a poslední koncerty v jeho životě.

I to je důvod, proč si Monika nechala na noze vytvořit parádní kerku, se kterou se pochlubila. Bude to nezapomenutelné…

Související články

Další články