Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Záhadné mumie s třemi prsty a šišatou lebkou: Jsou to mimozemšťani, tvrdí vědec

tajemní tříprsťáci jsou prý mimozemšťani
Zdroj: Youtube
+ Další 2 fotografie
Profesor biofyziky při univerzitě v Petrohradě Konstantin Korotkov se domnívá, že nedávno nalezené pozůstatky pěti bytostí s nápadně šišatou lebkou a rukama i nohama po třech dlouhých prstech jsou mumie mimozemšťanů. Dokazuje to rentgen a test DNA.

Pět podivných mumií bylo nalezeno před pár měsíci v Peru a velká část vědecké veřejnosti je prohlásila za hoax. Profesor Korotkov však nyní tvrdí, že na nich provedl nové DNA testy, podle kterých mumie nejsou lidské a nepocházejí z této planety. „Prostě jsou to mimozemšťané,“ krčí rameny.

První z mumií, na nichž ruský profesor vykonal genetické testy, se jmenuje Maria, druhá byla nalezena poblíž a byla pojmenována Vavita, uvádí Daily Mail. Stáří koster jeho tým odhaduje na 6500 let s tím, že jsou humanoidní ale ne lidské. Všech celkem pět záhadných mumií se našlo v červenci v jeskyni v peruánské Nazce.

Od té doby jsou předmětem dohadů, někteří odborníci tvrdí, že tři prsty a prodloužená lebka jsou výsledkem posmrtné deformace nebo že mumie nejsou pravé, to ale druhý tábor vyvrací. „Vyrobit takhle přesvědčivé falzifikáty, které by neodhalil ani rentgen, není možné,“ konstatoval odborník na kosterní pozůstatky doktor Edson Vivanco.

Co jsou podivní tříprtsťáci zač, zůstává otázkou dalšího zkoumání. Každopádně není bez zajímavosti, že pradávné nástěnné malby objevené v oblasti kolem starobylé Nazca zobrazují protáhlé bytosti s třemi prsty. Je to záhada.

Související články

Další články