Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Záhadné monstrum: Moře vyvrhlo podivné tělo, má jít o špatné znamení! VIDEO

List The Independent informoval o záhadné mrtvole na břehu moře, konkrétně na pláži na Filipínách. Podivná, přibližně šestimetrová bytost s bílými vlasy všechny vyděsila! Lidé si myslí, že jde o tajemný druh z hlubin!

Lidi vyděsil podivný tvor zamotaný do bílých vlasů na břehu pláže ve městě San Antonio. Většina tvrdí, že jde pouze o silně rozložené mrtvé tělo velryby. Ostatní se ale bojí nejhoršího, a to podivného stvoření z hlubin, které nevěstí nic dobrého.

„Blíží se sem zemětřesení. Tenhle obrovský zjev je znamením něčeho špatného. Prosím, modlete se za nás,“ řekl přítomný Tam Maling. „Říká se, že pokud se příšery z nejhlubšího oceánu vynoří, tak se následně stane něco špatného,“ potvrdil svědek Vincent Dela Pena Badillo.

Dvojnásobní matka Imelda Mariz dodala: „Nikdy jsem nic podobného neviděla. Bože, šokovalo mě to a moje děti to monstrum vyděsilo. Nikdo zatím netuší, co to doopravdy je.“

Místní úřady i vědci se snaží situaci uklidnit a podat racionální vysvětlení. Má se podle nich jednat o mrtvou velrybu, která je už dlouhou dobu v rozkladu, a proto je pokryta těmi podivnými bílými vlasy. Dokonce odebrali vzorky, aby tuhle informaci mohli potvrdit.

„Pro zatím můžeme říct, že jde o velrybu, ale přesný druh je stále neznámý. Vzorky tkáně už byly odeslány do laboratoře pro analýzu DNA,“ sdělil odborník z úřadu pro rybolov Vox Krusada.

Podobná zrůda se vynořila už v minulosti. Bylo to v roce 2017, konkrétně v únoru, a také se to odehrálo na Filipínách. Úředníci to tehdy prohlásili za mrtvou kosatku dravou.

Související články

Další články