Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Záhadné foto prezidenta: Drží na ní hůlku, která tam ale není! Photoshop?

Záhadná fotografie.
+ Další 3 fotografie
Momentálně se na sociálních sítích neřeší nic jiného, než fotka prezidenta České republiky Miloše Zemana (73) a velvyslance USA Stephena B. Kinga. Ptáte se, co je na ní tak zvláštního? Na téhle fotce to totiž vypadá, že někdo šikovně vyphotoshopoval Milošovi hůlku, bez které nedá ani krok. Zajímavé je, že i když hůlka na fotce není, tak to vypadá, jako by ji stále svíral v ruce.

Fotka prezidenta Miloše Zemana (73) a velvyslance USA Stephena B. Kinga baví celý český internet. Lidé nejsou hloupí, a proto si nemohli nevšimnout, že na společném snímku je něco zvláštního. Všechno by bylo prakticky v pořádku, až na jednu drobnost.

Prezident už pěkně dlouhou dobu chodí o holi a nedá bez ní ani ránu. Na obrázku s velvyslancem ji sice nemá, ale vypadá to, že ji někdo záměrně odstranil. Když si pozorněji prohlédnete snímek prezidentovy ruky, tak si nemůžete nevšimnout, že jeho levá ruka je v podivné křeči, jako by svírala hůlku, která však chybí.

Lidé tuto humornou fotku sdílí na sociálních sítích a nechápou, proč tohle má někdo zapotřebí. Co myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články