Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Záhadná zranění vévodkyně Kate: Víme, proč má pořád na rukách náplasti

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 49 fotografií
Tajemství Kate
Kate Middleton (37) se ocitla pod drobnohledem, všechny totiž šokovala náplastí na pravé ruce! Nikdo netuší, co přesně se vévodkyni z Cambridge stalo. Pohled na starší fotky však napovídá, že se trojnásobné mamince zranění vrací pořád dokola!

Vždy dokonale upravená, usměvavá a zároveň s tajemnou náplastí na pravé ruce! Kate Middleton (37) nemá problém se podělit o soukromí, když to protokol zrovna nezakazuje, v případě záhadného zranění ale zarytě mlčí.

Náplast se jí na ruce objevuje přinejmenším dva roky, pokaždé jde o pravačku, prsty se ale střídají. Jelikož používá náplasti v tělové barvě, většinou jsou téměř neviditelné. Přesto všímavým očím největších fanoušků v poslední době neunikly.

Maminka princů George (5), Louise (1) a princezny Charlotte (4) pochází z obyčejných poměrů. Do královské rodiny se přivdala sňatkem s princem Williamem (37) a oba si zakládají na snaze žít normální život. I z toho důvodu se mluví o tom, že si poranění způsobuje při domácích pracích.

Vévodkyně z Cambridge je navíc i vášnivou zahradnicí a o záhony ráda pečuje sama. Třeba u takových růží je pořezání otázkou několika okamžiků.

Ohromnou rychlostí se ale točí i kolo spekulací o jiných příčinách. Kate by podle nich mohla trpět kožní nemocí, která postihuje ruce, a vévodkyni se nedaří se jí zbavit.

Pravděpodobnější ale zůstává varianta, že je Kate zkrátka nešika, jednou se řízla při krájení cibule, podruhé na zahradě a tak pořád dokola.

Mohlo by vás zajímat

Další články