Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Záhadná vražda na Litoměřicku: Milovnice koček podle sousedů zemřela kvůli penězům

ilustrační foto
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
Vražda

Policie od středy vyšetřuje trestný čin vraždy, stala se v Libochovicích na Litoměřicku. Na Twitteru to uvedl mluvčí krajských policistů Daniel Vítek. Obětí je podle všeho Jarmila L. (†53), sousedé se přitom domnívají, že v její smrti hrály roli peníze.

"Krajští kriminalisté od včerejšího večera vyšetřují násilný trestný čin, ke kterému došlo v Libochovicích. Případ prověřujeme jako zvlášť závažný zločin vraždy, více informací sdělíme, jakmile to bude možné," uvedl Daniel Vítek.

Zavražděnou Jarmilu objevila ve středu večer její kamarádka. Ačkoliv byla v šoku, okamžitě zavolala na policii. "Nezlobte se, nemůžu vám k tomu nic říct, podepsala jsem mlčenlivost," uvedla pro Blesk kamarádka Jarmily.

Motiv zatím není známý

Policie podle všeho už vyslýchá možného pachatele. Zatím ale není jasné, proč k vraždě došlo. Sousedé však myslí, že ve smrti Jarmily hrají roli peníze. "Mělo jít o peníze. Žila tam sama, ale prý k ní někdo přijel. Slyšet nic ale nebylo," řekla Blesku jedna ze sousedek.

Podle výpovědí se Jarmila se sousedy příliš nebavila, dobře ale vědí, jaká byla milovnice koček. Kromě toho, že je sama chovala, také v minulosti spolupracovala s kočičím spolkem Azyl Lucky v Černivi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy