Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt ženy (†46): V parku na Táborsku našli její tělo, někdo ji zabil

Zdroj: Profimedia
mrtvola

Kriminalisté řeší smrt ženy (46), jejíž bezvládné tělo bylo nalezeno v parku na Táborsku. Pitva nyní ukázala, že žena zemřela násilnou smrtí. Policisté hledají pachatele, kterému hrozí až šestnáct let ve vězení. Kriminalisté podle portálu TN.cz šetří další okolnosti a nevylučují ani vraždu.

Kriminalisté v jižních Čechách řeší smrt ženy, která nezemřela přirozenou smrtí. Mrtvé tělo bylo nalezeno v pondělí ráno. Policisté případ vyšetřují jako těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, za které by pachateli hrozilo až šestnáct let ve vězení. Policisté ovšem nevyloučili ani vraždu.

Mrtvou se vyšetřovatelům podařilo identifikovat jako šestačtyřicetiletou ženu a aktuálně hledají pachatele. Pitva provedená bezprostředně po objevení mrtvoly prokázala, že dotyčná nezemřela přirozenou cestou. Probíhají výslechy se svědky, kteří by jim mohli s případem pomoci. Hrůzný čin se odehrál v Plané nad Lužnicí. Policisté se k případu nechtějí podrobně vyjadřovat. "Bližší informace nyní nebudeme poskytovat," uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura pro TN.cz.


Související články

Další články