Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Záhadná smrt zápasníka (†30) z MMA: Po banální operaci ruky náhle zemřel

MMA zápasník Kyle Reyes zemřel v pouhých třiceti letech.
Zdroj: MMA Fighting
Náhlé úmrtí

MMA zápasník Kyle Reyes (†30) nečekaně zemřel. Poté, co podstoupil rutinní operaci, ho postihly komplikace, kterým nakonec podlehl. Přátelé i spoluhráči sdíleli na sociálních sítích dojemné vzpomínky. Informaci přinesl web MMA Fighting.

Rodák z ostrova Guam Kyle Reyes měl celý život před sebou a slibně rozjetou kariéru jako MMA zápasník. Debut měl v roce 2009 a zúčastnil se dvaadvaceti zápasů, v nichž patnáctkrát zvítězil a sedmkrát prohrál. Další zápasy už nestihne. Informaci o jeho úmrtí přinesl web MMA Fighting.

V pondělí 30. srpna podlehl komplikacím po rutinní operaci levého bicepsu a zlomené ruky. „Lékaři zjistili, že má infekci v plicích, která způsobila kolaps pravé plíce a hladinu kyslíku na 50, což způsobilo, že mu otekl mozek. Měl také teplotu 38,9 stupňů,” uvedli přátelé ohledně jeho zdravotního stavu.

Dojemné vzpomínky na zesnulého zápasníka

Týden po operaci byl Reyes stále upoután na lůžku a napojen na ventilátor. Lékaři měli obavy, že zápasník utrpěl poškození mozku v důsledku otoku. Všichni doufali, že se z komplikací dostane a bude moci znovu zápasit. Nakonec ale zraněním podlehl.

Poté, co muž zemřel, bojovníci, trenéři i spoluhráči sdíleli dojemné vzpomínky na zesnulého Kyla Reyese. „Někdy věci v životě nedávají smysl. Když mě napadne slovo ‚spoluhráč’, vzpomenu si na tebe, Kyle Reyes. Byl jsi jeden z kluků, na kterého se vždy dalo spolehnout. Teď jsme na řadě my, abychom tu byli pro tebe a tvou rodinu. Odpočívej v pokoji, bratře,” napsal na svůj Instagram MMA zápasník Eric Nicksick.

Další články

Nejnovější kauzy