Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt ve Stodůlkách: Ubodaná žena, otrávený muž, opuštěné dítě. Kdo byl vrah?

Zdroj: profimedia
KRIMI
Sousedstvím pražských Stodůlek v neděli otřásla šílená událost. Nedaleko sídliště Lužiny přijely záchranné sbory kvůli násilné smrti pětatřicetileté ženy. Vedle ní byl i její pětatřicetiletý partner, ten byl ve vážném stavu a po převozu do nemocnice zemřel. Blesk uvádí, že se předávkoval léky. Stále se však neví, proč k záhadnému úmrtí dvou lidí došlo.

Kriminalisté okolnosti případu stále zjišťují, nikdo neví, jaké šílené věci se v jindy pohodové ulici staly. Mluvčí pražské policie Eva Kropáčová řekla, že mělo dojít k napadení. „Po příjezdu na místo nalezli ženu bez známek života, muže ve velmi vážném stavu a malé dítě, které je v pořádku,“ uvedla v neděli.

Záchranné sbory, policisté i záchranáři, začali oba ihned oživovat. Ženu se zachránit nepodařilo, její partner podle informací Blesku prodělal srdeční zástavu, ale nějakou dobu ještě žil. „Provedli jsme úspěšné oživovací pokusy a na umělé plicní ventilaci jsme jej převezli do motolské nemocnice,“ sdělila mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. Policejní mluvčí později konstatovala, že muž v nemocnice umřel.

Muž se měl, podle informací Blesku po smrti partnerky otrávit. Zatím se ale neví, jestli za tragédií byla hádka, která vyvrcholila vraždou a následnou sebevraždou. Policejní mluvčí Kropáčová zatím řekla, že kriminalisté zjistili, že žena zemřela násilnou smrtí a případ je vyšetřován pro podezření z vraždy.

Policisté se kvůli věku dítěte a pozůstalým k případu nevyjadřují. Je ale jisté, že ani jednoho z partnerů v okolí nikdo neznal. Blesk uvádí, že jejich sousedé se shodli, že ve Stodůlkách to není jedna komunita jako na vsi. V domě, kde pár s dítětem bydlel, je hned několik bytů. Nikdo z ostatních bytů ale neřekl nic konkrétního a údajně se obyvatelé onoho osudného bytu měli často střídat. Pár si byt podle jednoho ze sousedů pronajímal. Sousedé se k incidentu příliš nevyjadřují a jediné, co na místě činu zůstalo, je zapečetěný vchod do domu.

Související články

Další články