Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt v zaparkovaném autě: Dva mladé milence našli mrtvé! Co se jim stalo?

Jejich smrt je obestřena záhadou!
Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
Smrt dvou mladých milenců z Essexu je obestřena velkou záhadou. Mrtvá těla Nikki Willis a Toma Putta byla nalezena v zaparkovaném autě, které stálo před domem mladíkovy matky. Nikdo netuší, co se jim mohlo stát. Sousedé prý slyšeli výbuch, ale nebylo po něm ani stopy.

Byli mladí a měli celý život před sebou. Nikki a Tom měli celý život před sebou. Jenže se stalo něco, co si neumí vysvětlit ani policie. Našli je v zaparkovaném autě před domem matky mladíka. Nikdo netuší, co se stalo.

Sousedé slyšeli nějaký výbuch nebo výstřel, ale policie zatím nic nepotvrdila. Chvíli předtím si údajně pár povídal v autě, kterému běžel motor. Nikdo zatím netuší, jak milenci zemřeli. O incidentu informovaly portály metro.co.uk a The Sun.

Když na místo přijeli policisté, nejdříve zajistili místo před únikem nebezpečných chemických látek. To se ale nepotvrdilo, a tak pátrali dál. Nikdo nechápe, co se mohlo stát. Policie odmítá říct, jestli šlo o sebevraždu nebo má v jejich smrti prsty někdo další. „Nechápu, co se stalo. Povídali si, ona seděla na sedadle spolujezdce a on na sedadle řidiče. Jen jsem kolem nich prošel, nechápu, co se stalo,“ řekl očitý svědek portálu metro.co.uk.

„V tomto okamžiku je jejich smrt považována za nevysvětlitelnou,“ řekla policie. „Dále vyšetřujeme okolnosti jejich smrti,“ dodala. „Moje překrásná mladá sestřenice. Nedokážu popsat slovy, jak se teď cítím. Pořád nemůžu uvěřit, že jsi pryč. Je to hořká připomínka toho, jak krutý dokáže život být. Nikdy na tebe nezapomenu,“ řekla sestřenice Nikki Claire Watts.

Zdrceni jsou i kamarádi páru. „Tome, jsem tak pyšný na to, že jsem tě znal a měl to potěšení tě nazývat kamarádem,“ napsal jeden z nich na sociální síť. Všichni doufají, že policie zjistí, proč museli zemřít.

Související články

Další články