Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt v turistickém ráji: Bioložku udusili a tělo ukryli v jeskyni

Zdroj: facebook
Kréta
Minulý týden se začala pohřešovat americká vědkyně Suzanne Eaton (†59). Její tělo se našlo v pondělí na řeckém ostrově Kréta v bunkru z druhé světové války. Policie případ vyšetřuje jako násilný čin.

Američanka Suzanne Eaton byla molekulární bioložkou a začala se pohřešovat 2. července poté, co si šla zaběhat. Na řeckém ostrově Kréta se účastnila konference.

Její tělo bylo nalezeno v pondělí uvnitř bunkru z druhé světové války zhruba 10 kilometrů od místa, kde byla naposledy spatřena. Byla objevena místními obyvateli, kteří zrovna zkoumali onen bunkr, který byl za války využíván nacisty.

Z pitvy vyplynulo, že Suzanne byla udušena. Podle portálu BBC policisté případ vyšetřují jako násilný čin. Molekulární bioložka byla tedy zavražděna a předmětem vyšetřování je, zdali byla zabita v bunkru nebo tam její tělo bylo jen odloženo. Kriminalisté také pátrají po možném motivu vraždy.

Související články

Další články