V Egyptě proběhla pitva polské turistky Magdy Žuk. Dívka na vysněnou dovolenou do Hurghady odjela bez přítele. Co se přesně stalo, je otázkou.

Rodina má podezření, že dívka byla před svou smrtí zdrogovaná a znásilněna. Pak byla velmi traumatizovaná a vyskočila z okna. Podle egyptských kriminalistů rozrušená dívka spáchala sebevraždu. Jenže stopy na jejím těle naznačují, že ji z okna někdo mohl vyhodit.

Podle webu Fakt.pl měla Magda vážná zranění jen na levé straně těla; konkrétně utrpěla zranění hlavy, zlomená žebra jí propíchla plíci a měla natřikrát zlomenou nohu.

„Její zranění neodpovídají dobrovolnému skoku z okna. Magdalena musela být v bezvědomí, než dopadla na zem. Sama nevypadla a tím spíš nevyskočila, protože zkrátka neměla dost sil,“ řekl polským novinářům člověk, který analyzoval lékařskou dokumentaci.

Rodina a najatý polský detektiv pracují s verzí, že dívce dal někdo do pití drogy. Pak ji znásilnil. Magda trauma neunesla. Pak vyskočila z okna nebo jí k tomu někdo pomohl.

Kamarádi v diskuzi na internetu píšou, že si dívka mohla dát ďábelský mix drog – silnou syntetickou marihuanu, stimulanty vyrobené v Číně a navrch přírodní drogy z africké džungle.

Mladíci v Egyptě prý tento mix zkoušejí na různé turistky, které jsou pak údajně povolnější. Mohlo se něco podobného stát také Magdaléně?