Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

ZÁHADNÁ SMRT V EGYPTSKÉ HURGHADĚ! Dostaň mě odsud, prosím! Magda (†27) se k zoufalému příteli už nevrátí

+ Dalších 10 fotografií
Sedmadvacetiletá Magda Žuk zemřela za velmi podivných okolností v egyptském letovisku Hurghada. Egyptská strana něco tají. Dívka prý údajně vyskočila z okna. Jenže zranění, která před smrtí utrpěla, naznačují mučení.

Sedmadvacetiletá Polka Magda Žuk se z dovolené v Egyptě už nevrátí. Zemřela za podivných okolností v Hurghadě Její přítel je přesvědčen, že egyptská strana o případu neříká celou pravdu Do vyšetřování se podle webu Fakt.pl už vložil známý polský detektiv Krzysztof Rutkowski.

Magda na vysněnou dovolenou odjela sama. Na počátku se zdálo, že si pobyt v Hurghadě užije. Pak ale přestala volat domů. Její přítel Marcus začal být nervózní, že se v Egyptě něco stalo Dokázal ji kontaktovat přes delegáta zájezdu, ale když dostal Magdu k telefonu, zůstal v šoku.

"Dostaň mě odsud, prosím," sdělila mu rozrušená Magda a byla na pokraji psychických sil. Marcus se ptal, co se děje. "To by nedávalo žádný smysl, kdybych ti to řekla. Dostaň mě odsud, prosím. Nemůžu ti říct, co se stalo," plakala do telefonu vystresovaná Magda.

Detektiv Krzysztof Rutkowski se domnívá, že Magdu si vyhlédli místní mladíci. Zdrogovali ji a pak znásilnili. Zjistili, že Magda je v Egyptě sama, byla pro ně tedy snadnou obětí.

Jenže místní kriminalisté tvrdí, že dívka vyskočila z okna. Oficiální lékařská zpráva tvrdí, že Magda zemřela následkem selhání několika orgánů a mnohočetných zranění, které vznikly pádem z okna.

Rodina se ale s tím nechce smířit. Před odjezdem do Egypta prý dívka neměla žádné psychické problémy. Detektiv Krzysztof Rutkowski chce pravdu odhalit. Čeká ho ale těžký boj s egyptskými úřady, které případ uzavřely jako sebevraždu.

Související články

Další články