Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Záhadná smrt slavného youtubera (17): Bezvládné tělo na posteli našel jeho otec

Záhadná smrt slavného youtubera (17): Bezvládné tělo na posteli našel jeho otec
Zdroj: archiv Ethan Is Supreme
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Youtuber Ethan Is Supreme, pravým jménem Ethan Peters, ve věku 17 let náhle zemřel. Informaci potvrdil webu Fox News jeho otec Gerald. Byl to právě on, kdo bezvládné tělo slavného influencera našel v posteli. Ačkoliv oficiálně není příčina smrti známá, otec Ethana si myslí, že se jeho syn předávkoval drogami.

Ethan Is Supreme patřil mezi jedny z nejznámějších amerických youtuberů a beauty influencerů. V neděli ale jeho otec Gerald médiím sdělil smutnou zprávu o jeho náhlé a nečekané smrti. Ethanovo bezvládné tělo našel v posteli v jeho pokoji a myslí si, že se omylem předávkoval drogami.

O smrti Ethana na sociálních sítích promluvila i jeho nejlepší kamarádka, která stejně jako Gerald Peters zmínila drogy. „Ethan dělal chyby, ale malé a dělal jich málo. Bojoval se závislostí na drogách a já teď lituji, že jsem se víc nesnažila mu v jejich užívání zabránit. Pokud máte kamaráda, který je na drogách závislý, tak mu je vyrazte z rukou a najděte mu odbornou pomoc, i když on sám bude tvrdit, že ji nepotřebuje,“ napsala Ava Louise.

Ethan Is Supreme

Jako Ethan Is Supreme se Ethan Peters na sociálních sítích poprvé ukázal v roce 2017. Během pouhých dvou let ho pak začaly sledovat statisíce lidí a krátce před svou smrtí měl na Instagramu už více než půl milionu sledujících.

První peníze ze sociálních sítí Ethan získal už jako malý kluk, provozoval totiž stránku s vtipnými obrázky s názvem Betch, kde ho sledovalo 1 300 000 lidí. Ten pak ve svých 13 letech prodal za 25 tisíc dolarů, v přepočtu tedy za více než půl milionu korun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy