Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt školačky na Kladně: Z toho okna se vypadnout nedá, zní mrazivá svědectví

tragédie
Tragédie na jedné ze základních škol na Kladně otřásla celým městem. Teprve 15letá dívka vypadla ze čtvrtého patra a bohužel nepřežila. Teď vypověděly některé spolužačky a z jejich svědectví až mrazí. Dívka zřejmě nevypadla omylem, z okna vyskočila sama. Podařilo se nám dokonce získat informaci, že nikdo ze školy o celé situaci nemluví a z jakého důvodu mohla být dívka ve škole tak brzy.

K neštěstí došlo v pondělí kolem sedmé ráno na kladenské základní škole v Moskevské ulici. V té době tam však dívka neměla podle dalších žáků co pohledávat, jak uvedli pro televizi Novu. „Znala jsem její jméno a jinak podle vidění. Vyskočila,“ myslí si dívka z osmé třídy. „Nechodí se takhle brzo do školy. Musela jít asi zadem, pouští se až v 7:40,“ dodala.

„Ještě se dá jít na nultou hodinu na přípravný kurz od sedmi do osmi. Ale stejně tam musela přijít sama, protože kdyby byla na tom kurzu, tak se tohle nemohlo stát. Takhle na chodbě,“ doplnila dívku její sestra. „Nedokážu si představit, jak se to stalo. Na tu školu jsem chodila a okna jsou vysoko. Tam člověk nemůže vypadnout jen tak. Musela na to okno vylézt,“ uvedla žena, která základku zná.

Škola navíc prý žáky vyzvala, aby o tragédii vůbec nemluvili, jak pro redakci eXtra.cz uvedl náš anonymní zdroj. „Děti mají zákaz o tom mluvit, dostaly psychologa, aby se zklidnily, a pak se bude vypovídat. Prý to byla normální holka s průměrnými známkami, žádný průšvihář. Údajně měli psát přijímačky na střední. Byli rozdělení do dvou tříd, přišla do školy a najednou se všechno semlelo. Prý měli přijít do školy na sedmou, aby se všechno stihlo. Asi nervy z přijímaček, žádná škola, strach, že to nezvládne…,“ vylíčil zdroj.

Pro TN.cz vypověděla jedna ze žákyň něco podobného. „Nikdo o tom nemluví. Učitelé o tom nechtějí mluvit. Jenom ti, co tady byli, tak vědí, o co se jedná. Jinak se o tom nemluví,“ řekla Nově.

Související články

Další články