Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt ročního andílka: Policie tvrdí, že holčičku otec několik měsíců sexuálně zneužíval, důkazy chybí

Tato malá holčička si musela vytrpět opravdu hodně.
Zdroj: twitter.com
Batole náhle zemřelo a zatím se nepodařilo zjistit, co se vlastně stalo. Poppi Worthington byla nalezena s vážnými zraněními ve svém domě v Barrow-in-Furness v Cumbii. Okamžitě byla odvezena do nemocnice. Tam byla ale následně prohlášena za mrtvou. Co se vlastně stalo?

Její smrt je zahalena velkým tajemstvím. Zjistilo se totiž, že Poppi byla tři měsíce znásilňována, a to nejspíš svým otcem. Její otec Paul Worthington (47) byl zatčen na základě sexuálního napadení. On jakékoliv sexuální obtěžování svojí dcery odmítá. Kdo jí ale pak způsobil všechna ta zranění? Kdo ji znásilňoval?

Podle vrchního soudce Petera Jacksona je nejpravděpodob­nější, že těsně před smrtí holčičku znásilnil její otec. Toto třináctiměsíční batole si muselo vytrpět opravdu hodně. A také podle toho její tělíčko vypadalo.

Její smrt byla ale dlouho držena v tajnosti. Chyběly důkazy, které by mohly obvinit jejího otce ze sexuálního zneužívání. Policie udělala při vyšetřování případu mnoho chyb. Poté, co byl muž obviněn ze znásilnění své 13měsíční dcery, byl propuštěn na svobodu a možná nebude nikdy stíhán.

Od té doby je celý případ zahalen tajemstvím. Vyšetřování bylo přerušeno kvůli několika přehmatům samotné policie. Ta nezajistila pro experty dostatek důkazů z místa činu. Samotné místo ani nenavštívili. Otec dívenky byl sice zatčen a vyslýchán v souvislosti s úmrtím, ale dodnes nebyl z vraždy obviněn, přestože si je soudce jistý jeho vinou. Muž obvinění popřel.

Celé se to stalo následovně. Zdravá holčička bez jakéhokoli poranění ležela v posteli se svou matkou, o osm hodin později ji vzal otec s sebou dolů do prvního patra domu. Poté byla nalezena v hrozném stavu a s několika zraněními, která nemohla přežít. Zranění prý podle pitvy byla výsledkem traumatu, které holčička prožila krátce před svou smrtí.

Minulý měsíc se před soud postavili dva specialisté, kteří nesouhlasí s výsledky pitvy po smrti holčičky. Specialisté z oboru lékařství věří, že byla opravdu znásilněna. Otec stále dokola tvrdí, že ho dcera vzbudila uprostřed noci a on pouze zavolal záchranku, když viděl, v jakém je stavu.

Lékaři zjistili, že holčička měla zlomenou pravou ruku a několik vnitřních zranění. Stále není dostatek důkazů, že své dceři muž ublížil a ona následkům zranění podlehla. Policie při vyšetřování údajně udělala všechno nejlépe, jak mohla. Přesto se rozhodla, že ze smrti holčičky nemůže být nikdo z rodiny obviněn.

Související články

Další články