Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Záhadná smrt osmnáctileté Kristýnky: Našli ji na dálnici, tatínek pláče, že ji zavraždili

Záhadná smrt osmnáctileté Kristýnky: Našli ji na dálnici, tatínek pláče, že ji zavraždili
Zdroj: archiv otce zesnulé Kristýnky
Tragédie
V neděli bylo na dálnici D5 nalezeno tělo teprve osmnáctileté Kristýny. Kriminalisté nezveřejnili k případu žádné detaily. Otec mrtvé dívky je však přesvědčený, že jeho dceru zavraždili.

V neděli v ranních hodinách bylo na dálnici D5 nalezeno tělo teprve osmnáctileté Kristýnky. Jediné, co policie byla ochotna říci, je, že byla nařízena pitva. "V neděli dvacet minut po třetí hodině ranní jsme přijali oznámení o nálezu ženy (2002) bez známek života na dálnici D5 v oblasti Sv. Kateřiny. Kriminalisté prověřují veškeré okolnosti. Ve smrti osmnáctileté ženy ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení. Nařídili jsme soudní pitvu," uvedla plzeňská policejní mluvčí Martina Korandová.

Šlo o vraždu?

Otec zesnulé Kristýnky je přesvědčen, že dívka zemřela násilnou smrtí. "Kdo ví něco o smrti mé dcery Kristýny, ať pošle zprávu. Byla zabita dnes ráno cca ve 4 hodiny na Kateřině," psal zoufalý pan Jiří na sociální síti.

Jenže většina ze známých si myslí, že si Kristýna na život sáhla sama. Na sociální síť totiž velmi často postovala záludné příspěvky, které naznačovaly, že je velmi smutná.

"Šla z naší oslavy sama a byla trochu pod vlivem alkoholu a trochu jí přeskočilo a spáchala sebevraždu," napsala na sociální síti Anežka. "Policie sama řekla, že udělají soudní pitvu, ale že to vypadá na sebevraždu a ne na vraždu," doplnila. Že se jednalo o sebevraždu však policejní mluvčí nepotvrdila. "Nebudeme potvrzovat, že se jednalo o sebevraždu," doplnila Korandová.

Podle dostupných informací Kristýna spadla, či skočila z mostu a následně ji přejelo auto. Zdrcený pan Jiří na sociální síti v pondělí napsal: "Možná jsem přestřelil výrokem, kdo zabil mou dceru, ale nikdo mi nedal na výběr. Dnes bych napsal, umřela mi dcera, to nejdražší co máme. Rodiče milují své děti stále..."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy