Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt na Štědrý den: Zemřel herec ze Hry o trůny, našli ho u něj doma

Zdroj: HBO
+ Další 2 fotografie
smutná zpráva
Hru o trůny prostoupil smutek, jedna z hvězd populárního seriálu je po smrti. Andrew Dunbar za záhadných okolností zemřel na Štědrý den, bezvládné tělo našli u něho doma v severoirském Belfastu. Nikdo si jeho vánoční odchod na věčnost nedovede vysvětlit.

Hra o trůny přišla o tvář, která s ní byla neodmyslitelně spojena. Přestože Andrew Dunbar neztvárňoval žádnou z hlavních rolí a v seriálu působil pouze jako komparzista a dublér, kolegové si natáčení bez něj nedokázali představit.

„Přestože Hrou o trůny prošly tisíce komparzistů, Andrew mezi nimi vždy vynikal,“ prohlásila žena, která se v seriálu starala o líčení herců. Lidé se prý radovali z pouhé jeho přítomnosti, pracovat s ním byla jedna báseň.

Dunbar byl ve Hře o trůny dvojníkem postavy Theona Greyjoye, jejímž představitelem je Alfie Allen (33), také se objevil jako válečník v mnoha bitvách. Bylo mu mírně přes třicet let a živil se rovněž jako dýdžej.

Jeho bezvládné tělo našli na Štědrý den u něj doma, příčina smrti je zatím neznámá. Pohřeb rodina naplánovala na pondělí.

Související články

Další články