Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt na Královéhradecku: Matku a dceru našli ležet v objetí!

podivná smrt
Na Královéhradecku v Lochenicích došlo k velmi podivné smrti dvou žen. Kriminalisté v pátek odpoledne vyjeli k velmi záhadnému případu. Matka a dcera byly nalezeny mrtvé v jejich domě, kde podle informací žily již delší dobu samy. Policii zavolali sousedé, kterým bylo divné, že ženy již dlouho nevycházely z domu.

Sousedé z Lochenic na Královéhradecku přivolali v pátek odpoledne policii, protože jim přišlo zvláštní, že dvě ženy, které bydlí v jejich blízkosti, již dlouho nikdo neviděl vyjít z domu. Policie na místě našla dvě mrtvá těla.

Jejich smrt je ale opředena velkou záhadou. „Policie na místě neodhalila skutečnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění,“ řekla Blesku mluvčí královéhradecké policie Ivana Ježková. V domě bydlela devadesátiletá stařenka, která byla upoutána na invalidní vozík a její sedmdesátiletá dce­ra.

„Na místo nyní míří koroner. Až proběhne ohledání těl, rozhodne o tom, zda bude provedena soudní pitva,“ dodala Ježková. Zatím není jasné, za jakých okolností obě dvě ženy zemřely. Detailnější informace poskytne až nařízená pitva.

„Ležely tam jako v objetí, takže možná jedna druhé pomáhala, když se něco přihodilo. Třeba nešťastně upadla. Je to záhada,“ řekla obyvatelka Lochenic.

Související články

Další články