Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt muže (†63) v Bratislavě: Tělo našli na letišti bez známek života

Záhada
Opravdu nepříjemný pohled zažili návštěvníci i pracovníci na letišti v Bratislavě. Během středečního rána tam objevili v odletové hale mrtvolu třiašedesátiletého muže.

Ve středu ráno si zaměstnanci i návštěvníci bratislavského letiště prošli hrůzou. V odletové hale bylo nalezeno tělo mrtvého muže. Třiašedesátiletý muž podle všech informací pocházel z Popradu.

Slovenská policie uvedla, že senior zemřel bez cizího zavinění. Příčinou smrti bylo selhání srdce, což pro Nový čas potvrdila mluvčí záchranářů Alena Krčová. Záchranáři vynaložili maximum, bohužel muže se nepodařilo zachránit.

„Zaměstnanci vlastní ochrany letiště a Hasičské a záchranné služby začali s oživováním, na místo byl přivolaný i pohotovostní lékař a záchranná zdravotní služba,“ sdělila mluvčí letiště Veronika Ševčíková. Ta uvedla, že se zřejmě nejednalo o cestujícího, protože muž s sebou neměl žádné zavazadlo.

Související články

Další články