Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Záhadná smrt mladého rappera: Lil Marlo (†30) byl nalezen zastřelený v autě, zůstaly po něm 4 děti

Záhadná smrt mladého rappera: Lil Marlo (†30) byl nalezen zastřelený v autě, zůstaly po něm 4 děti
Zdroj: archiv Lil Marlo
+ Další fotografie
Smrt
Hudební svět zasáhla smutná zpráva o odchodu rappera Lila Marla. Třicetiletý Marlo byl nalezen v sobotu ve svém autě zastřelený. Podle dostupných informací se zdá, že rapper zemřel cizím zaviněním. Po Marlovi tady zůstaly čtyři malé ratolesti, které teď budou vyrůstat bez tatínka.

V sobotu krátce před půlnocí našli strážníci z Atlanty zastřeleného muže ve vozidle u dálnice I-285 poblíž nájezdu Benjamin E. Mays Drive. Podle serveru Entertainment Tonight se jednalo o rappera Lila Marla. Rapperovi bylo pouhých třicet let.

Záhadná smrt

Policejní oddělení v Atlantě údajně věří, že oběť byla zastřelena úmyslně. Na jeho smrti tedy nese vinu druhá osoba. Policie případ vyšetřuje jako vraždu. Zatím nejsou žádné informace o tom, kdo by mohl takto odporný čin spáchat.

Lil Marlo

Lil Marlo, celým jménem Rudolph Johnson, byl hvězdou hip hopu. Věnoval se rapování a jeho nejnovější skladbu nesoucí název 1st N 3rd zhlédlo na kanále YouTube 10 milionů diváků. Marlo byl od roku 2017 podepsán pod labelem Quality Control.

Rapper byl rodinný typ. Vychovával čtyři děti, které nadevše miloval. Nyní budou Kemora, Rihanna, Marlo a Rudy vyrůstat bez milujícího tatínka....

Související články

Další články

Nejnovější kauzy