Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt mladého modela (†26): Zemřel při přehlídce přímo na molu

+ Dalších 8 fotografií
smutná zpráva
Zemřel přímo při přehlídce v brazilském Sao Paulu. Model Tales Soares (†26) šel po mole a najednou se zhroutil k zemi. Pak byl převezen do nemocnice, kde zemřel.

Brazílii zrovna probíhal Fashion Week, když se odehrál hrůzný příběh. Model Tales Soares se účastnil módní přehlídky v Sao Paulu pro značku Ocksa.

Kráčel po přehlídkovém mole a vše se zdálo v naprostém pořádku. Zničehonic se ale šestadvacetiletý Tales zhroutil k zemi. Většina návštěvníků si myslela, že pád je součástí přehlídky.

Po chvilce si všichni uvědomili, že zkolabování je skutečné. K modelovi byla ihned přivolána první pomoc a byl převezen do nemocnice. Tam na následky pádu bohužel zemřel.

Příčina smrti je záhadou. Soares měl podle doktorů zřejmě vrozenou nediagnostikovanou vadu, kterou prozatím nebyli schopni určit.

Podle rodiny byl těsně před přehlídkou v pořádku. „Mluvila jsem s bratrem přes videochat jen chvilku předtím, než šel na molo. řekl mi, že se cítí fajn a že zrovna dojedl mrkev,“ řekla jeho zdrcená sestra Daily Mailu. „Tales byl fit a zdravý. Dodržoval životosprávu a každý den cvičil…“

Mohlo by vás zajímat

Další články