Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt mladého herce (35): Godfrey Gao omdlel před kamerou a už se neprobral

Zdroj: imdb.com
+ Další 4 fotografie
neštěstí
Obrovská tragédie se stala na natáčení reality show Chase Me. Teprve pětatřicetiletý herec Godfrey Gao se před kamerou zničehonic skácel na zem a zemřel. Smutnou zprávu americkým médiím potvrdila agentura, která ho zastupovala. Přesnou příčinu smrti odhalí až pitva, s největší pravděpodobností se však jednalo o infarkt.

Tchajwansko-kanadský model a herec Godfrey Gao se proslavil především díky roli ve snímku Mortal Instruments: Město z kostí a jeho kariéra následně strmě stoupala. Jeho život bohužel ukončilo neštěstí, které by se tak mladému člověku nemělo stát. Ačkoliv příčinu smrti odhalí až pitva, prozatím je nejpravděpodob­nější, že ho zabil infarkt.

Gao zrovna natáčel reality show Chase Me, když se před kamerou skácel k zemi a ztratil vědomí. Ani přes včasnou pomoc záchranářů, kteří byli přítomni na natáčení, a převoz do nemocnice, se ho nepodařilo zachránit. O jeho život lékaři bojovali více než dvě hodiny.

Reality show, na jejímž natáčení herec zemřel, je prý fyzicky náročná a zúčastnit se jí mohou pouze celebrity, které jsou v dobré fyzické kondici. Produkční společnost uvedla, že každý, kdo se osudného natáčení zúčastnil, prožívá nepředstavitelnou bolest. Godfreymu Gaovi bude v blízké době přichystán pohřeb.

Mohlo by vás zajímat

Další články