Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt mladého herce (35): Godfrey Gao omdlel před kamerou a už se neprobral

Zdroj: imdb.com
+ Další 3 fotografie
neštěstí
Obrovská tragédie se stala na natáčení reality show Chase Me. Teprve pětatřicetiletý herec Godfrey Gao se před kamerou zničehonic skácel na zem a zemřel. Smutnou zprávu americkým médiím potvrdila agentura, která ho zastupovala. Přesnou příčinu smrti odhalí až pitva, s největší pravděpodobností se však jednalo o infarkt.

Tchajwansko-kanadský model a herec Godfrey Gao se proslavil především díky roli ve snímku Mortal Instruments: Město z kostí a jeho kariéra následně strmě stoupala. Jeho život bohužel ukončilo neštěstí, které by se tak mladému člověku nemělo stát. Ačkoliv příčinu smrti odhalí až pitva, prozatím je nejpravděpodobnější, že ho zabil infarkt.

Gao zrovna natáčel reality show Chase Me, když se před kamerou skácel k zemi a ztratil vědomí. Ani přes včasnou pomoc záchranářů, kteří byli přítomni na natáčení, a převoz do nemocnice, se ho nepodařilo zachránit. O jeho život lékaři bojovali více než dvě hodiny.

Reality show, na jejímž natáčení herec zemřel, je prý fyzicky náročná a zúčastnit se jí mohou pouze celebrity, které jsou v dobré fyzické kondici. Produkční společnost uvedla, že každý, kdo se osudného natáčení zúčastnil, prožívá nepředstavitelnou bolest. Godfreymu Gaovi bude v blízké době přichystán pohřeb.

Související články

Další články