Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt maminky Šárky (†33): Ještě 6 dní před sebevraždou byla šťastná! Co se stalo?

+ Další 2 fotografie
strašný konec
Zdravotní sestřička Šárka G. (†33) byla krásná maminka, které na první pohled nic nechybělo. Pouhých pět dní před smrtí se radovala z nové práce a svých dvou synů. Potom ji našli na rozhledně oběšenou na psím vodítku.

Pohledná bruneta, která se živila jako zdravotní sestra, se rozhodla ukončit svůj život velice morbidním způsobem. Oběsila se na psím vodítku na rozhledně. A nechala po sobě dva malé syny. Přitom ještě pouhých šest dní před smrtí nenasvědčovalo tomu, že by Šárka měla nějaké sebevražedné tendence. Ještě 9. září si na svůj facebookový profil pověsila status s rozesmátým smajlíkem.

„Když si tak pečete do nové práce na uvítanou a mezitím Ráďa potichoučku kutí. A Luki na to: ty ale umíš udělat spoušť Ráďo,“ napsala k fotce svého mladšího syna. Už 14. října, tedy den předtím, než bylo tělo Šárky G. nalezeno, na svém profilu na Facebooku zdravotní sestra sdílela emotivní příspěvek od skupiny Namasté, ve kterém se mimo jiné píše, že "na některé věci už nemá trpělivost“:https://www.extra.cz/…smutny-vzkaz.

Další den už ji našli viset z rozhledny na psím vodítku. Visela na zábradlí v nejvyšším patře rozhledny. Na místo byla dokonce povolána letecká služba. Koroner ale určil smrt udušením z uškrcení a stanovil přibližný čas úmrtí už kolem poledne,“ řekl deníku Region Opavsko policejní mluvčí René Černohorský. „Nebylo zjištěno cizí zavinění. Případ se vyšetřuje jako sebevražda a její důvody jsou předmětem dalšího šetření. Nařízena byla soudní pitva a s ohledem na pozůstalé nebude policie nyní zveřejňovat bližší informace,“ dodal k tragédii ještě policejní mluvčí.

Co ženu k tak radikálnímu řešení vedlo, je záhadou. Mohlo k němu vést náhlé prudké zhoršení vztahů v rodině, nebo naopak nějaký dlouhodobější tlak. K sebevraždě Šárku možná dohnala její extrémně na psychiku náročná práce.

Mohlo by vás zajímat

Další články