Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt Magdy (†27) v Egyptě: Šokované Polsko pláče a lidé se ptají, proč se z Hurghady už nikdy nevrátí!

+ Dalších 11 fotografií
Sedmadvacetiletá Magdaléna Žuk odjela sama na dovolenou do egyptské Hurghady. Jenomže pak se stalo něco, co nikdo nečekal. Krásná Magda zemřela za velmi podivných okolností. Před svou smrtí ještě stihla zavolat příteli, že se jí stalo opravdu něco hrozného a on by to stejně nepochopil. Chtěla se co nejrychleji dostat domů, ale to už nezvládla. Poláci se ptají, co jim egyptská strana tají.

Vyjádření egyptské strany je opravdu zvláštní. Egyptské úřady pozůstalé rodině tvrdí, že dívka byla hospitalizována a následně vyskočila z okna a její zranění nebyla slučitelná se životem. Jenomže zranění, která dívka utrpěla, naznačují mučení. Rodina dívky je přesvědčena o tom, že by si Magda život jen tak nevzala. Někdo jí musel hodně ublížit.

Celé Polsko je z tohoto případu v šoku. Každý chce znát odpovědi, kterých se jim nedostává a není jasné, zda budou ještě někdy všechny otázky zodpovězeny. Do vyšetřování se už vložil známý polský detektiv Krzysztof Rutkowski.

Rodina mladé dívky tvrdí, že jejich dceři musel hodit někdo něco do pití a následně znásilnit. Nikdy předtím netrpěla depresemi nebo jinými psychickými poruchami, které by ji mohly dohnat k sebevraždě.

Celý případ je velmi záhadný a rozvíjí spousta spekulací. Jedni si myslí, že Magda byla zdrogována a následně skupinově znásilněna. Druzí jsou přesvědčeni o tom, že měla skončit v nějakém harému jako sexuální hračka.

V nemocnici byl stav krásné dívky velmi vážný a byla téměř nezvladatelná, proto ji musely sestřičky připoutat k lůžku. Z toho se následně svépomocí dostala a podle výpovědi doktorů sama vyskočila z okna.

S touto verzí se ale rodina v žádném případě smířit nechce. Celé Polsko dychtí po spravedlnosti. Ale budou Egypťané chtít spolupracovat?

Související články

Další články