Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt Lucie: Maminku dvou dětí našli mrtvou, policie si láme hlavu, kdo ji zabil

Záhadná smrt Lucie: Maminku dvou dětí našli mrtvou, policie si láme hlavu, kdo ji zabil
Zdroj: archiv Lucie J.
Tragédie
Tragický konec má pátrání po pětatřicetileté mamince dvou dětí z Rovenska pod Troskami. Po třídenním hledání ji našli policisté mrtvou. Pro nejbližší zesnulé však zůstává nejděsivější, že mladá maminka zemřela násilnou smrtí.

Lucie J. se ztratila v pátek 24. července. Po mladé mamince dvou dětí jako by se slehla zem. Po Lucii pátrala policie, hasiči i dobrovolníci. Policie k hledání využila mimo jiné vrtulník vybavený termovizí.

Veškerá snaha se pomalu zdála marná. Po intenzivním třídenním hledání Lucie bylo pátrání u konce. Policie totiž bohužel našla mrtvé tělo ženy. Podle informací policie žena nezemřela náhodou a na její smrti nese vinu někdo jiný.

"Lékař přivolaný na místo nálezu bohužel konstatoval smrt, přičemž ke zjištění příčin policisté nařídili provést soudní pitvu. Ta potvrdila, že žena měla na těle zranění, která by mohla nasvědčovat účasti jiné osoby," popsal policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

"Kriminalisté, kteří si případ okamžitě převzali, zajistili na místě nálezu množství stop, provedli množství neodkladných a neopakovatelných úkonů a nařídili vyhotovení znaleckých zkoumání. Ve věci nyní probíhá prověřování pro podezření z násilného trestného činu," pokračoval Robovský.

Policie prosí veřejnost o spolupráci. "Kriminalisté žádají případné svědky, kteří ženu odpovídající popisu spatřili v nočních hodinách ze soboty na neděli 26. července 2020 nebo mají důležité informace k okolnostem jejího úmrtí a zároveň také žádají o spolupráci řidiče, jejichž vozidla jsou vybavena palubní kamerou, a kteří v nočních hodinách projížděli obcí Rovensko pod Troskami, aby se obrátili na nejbližší oddělení Policie ČR, případně aby se policistům ozvali prostřednictvím linky 158," doplnil Robovský.

Související články

Další články