Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Záhadná smrt: Krásnou herečku (†35) našli na balkóně v tratolišti krve

Herečka Sayaka Kanda (vpravo) s herečkou Meryl Streep v roce 2015.
Zdroj: Profimedia
Tragická smrt

Teprve pětatřicetiletá japonská herečka Sayaka Kanda zemřela v sobotu 18. prosince večer ve městě Sapporo. O její smrti informoval web JapanToday a uvedl, že měla vypadnout z balkonu ve 22. patře tamního hotelu.

Tragická událost se stala v japonském městě Sapporo. Teprve pětatřicetiletá herečka a zpěvačka Sayaka Kanda zemřela po pádu z hotelového balkonu ve 22. patře. Informace potvrdil web Japan Today. Její bezvládné tělo bylo potom nalezeno na balkóně ve čtrnáctém patře. Herečka byla po nálezu ihned převezena do nemocnice, ale nebylo jí už pomoci. Policie zatím nevyloučila vraždu ani sebevraždu.

„Chtěl bych se ozvat všem, kteří Sayaku Kanda dosud podporovali. Náhle zemřela ve 21:40 dne 18. prosince 2021. Stále se nemůžeme vyrovnat s touto ztrátou. V současné době probíhá vyšetřování celé tragické události,“ napsal na její oficiální stránku generální ředitel Robe Co Kamaichi Mitsuhisa.

Úspěšná dabérka a herečka

Její kariéra se začala rozjíždět v roce 2001. Herečka měla jednu z hlavních rolí ve filmu Bean Cake, který zvítězil na festivalu v Cannes v kategorii krátkých filmů. Byla nejen úspěšnou herečkou, ale také zpěvačkou a dabérkou. V roce 2014 nadabovala postavu Anny v japonské verzi úspěšného animovaného filmu Frozen. Kromě toho hrála v japonském městě Sapporo také Elizu Doolittle v muzikálu My Fair Lady.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy