Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt krásné Miss (†24): Bezvládné tělo našli v jejím domě

Modelka Layla da Costa.
Zdroj: Instagram Layla da Costa
+ Další 2 fotografie
smrt

Italská policie řeší velmi zapeklitý případ. Krásná soutěžící Miss World Layla da Costa (24) byla nalezena mrtvá ve svém boloňském domě. Jelikož se neví, co se přesně stalo, byla nařízena pitva. O tragédii informoval server italy24news.com.

Modelka Layla da Costa zemřela v pondělí 1. listopadu v pronajatém domě v Bologni, který obývala s přáteli. Ti ji viděli zacházet do koupelny, odkud se už ale nevrátila. Policisté našli její tělo poté, co se její kolegové znepokojili, když se v pondělí nedostavila do práce.

V Itálii byla kráska kvůli práci pro agenturu Face Models.Módní návrhářka Fatima Lopes, která agenturu vlastní, řekla portugalskému zpravodajskému serveru Observador, že italští lékaři jí řekli, že mladá žena utrpěla infarkt. Místní úřady však zatím nepotvrdily příčinu smrti. Pitva, která měla proběhnout ve středu, zatím nepřinesla o případu bližší informace. Vyšetřování stále probíhá.

Dojemný vzkaz

Smrt krásné dívky všechny zasáhla. Návrhářka Fatima Lopes na sociální sítě napsala, že Layla byla jemná, laskavá, pokorná profesionálka. Byla jednou z nejslibnějších modelek a zároveň jedním z nejúžasnějších lidí, které kdy potkala.

Mladá modelka Layla byla zvolena Miss World Guinea-Bissau, odkud dívka původně pocházela. V pouhých 19 letech se procházela po molu na pařížském Týdnu módy. Uhrančivá kráska měla před sebou slibnou kariéru.

Související články

Další články