Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt krásné Mirky (†17): Lehla si do postele a už se nevzbudila. Co se jí stalo?

Mirka měla celý život před sebou.
Zdroj: facebook.com
Mladá Mirka (†17) ze slovenského Lipovníka si šla minulý čtvrtek lehnout a už se nevzbudila. Její bezvládné bledé tělo našla v posteli její matka. A její rodina si pořád dokola pokládá tu stejnou otázku. Co se jejich milované holčičce stalo a proč musela zemřít?

Byla mladá, krásná a měla celý život před sebou. Plánovala si cesty do zahraničí, studium a těšila se na svoje narozeniny. Jenže se stala velká tragédie. Mirka se svých 18. narozenin nedožila.

Mirka byla veselá dívka, která neměla žádné zdravotní problémy. Nebývala nemocná a byla plná optimismu. O to to byl pro rodinu a přátele větší šok, když zemřela. Minulý čtvrtek byla jen trochu unavená a chtěla si jít na chvíli lehnout. Jenže už se nevzbudila. Její bezvládné tělo našla v posteli její maminka. Na ten pohled snad do smrti nezapomene. „Nejdřív si všimla, že je bledá, a když k ní přišla, zjistila, že je už studená. Přiběhla okamžitě za mnou: Mirka nedýchá,“ řekl dívčin otec.

„Nebývala nemocná, jediné, na co si občas stěžovala, byla bolest nohy,“ řekl Novému Času se slzami v očích otec Mirky Miroslav. On byl ten poslední, který Mirku viděl ještě naživu.

Podle lékařů Mirka zemřela na syndrom náhlého úmrtí. „Nedokážeme se smířit s tím, že ji už neuvidíme. Ještě předtím byla u tety, kde si hrála s jejími vnoučaty. Potom přišla domů a lehla si, protože marodila. I já jsem byl trochu nemocný, proto jsem se šel doma saunovat. Ona však jít nechtěla a řekla mi, že si jde raději lehnout,“ řekl otec.

„Oba jsme běželi k ní. Pokoušel jsem se nejdřív zjistit, zda nemá zapadlý jazyk. Potom jsem jí dával umělé dýchání a masáž srdce. Všechno bylo marné. Nebylo jí pomoci. Jak usnula, tak zřejmě po chvíli zemřela. Pánbůh ji jako by vypnul z elektřiny. Nejhorší je, že ani nemám na koho nadávat, protože zemřela bez toho, aby za to někdo mohl,“ řekl otec Nového Času.

„Bude všem velmi chybět. Byla sluníčkem, které rozdávalo dobrou náladu a stále se usmívalo. Nikdy si na nic nestěžovala,“ uzavřel zdrcený táta Mirky. Mirka měla pohřeb v pondělí a rodina ji uložila do bílé rakve.

Související články

Další články