Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt krasavce z reality show: Mladík odešel ze světa v pouhých 26 letech

+ Dalších 25 fotografií
galerie
Fanoušky britské reality show Love Island zdrtila šokující zpráva o smrti krasavce Mika Thalassitise (✝26). Byl jedním z nejvíce sexy účastníků pořadu.

Mika Thalassitise našli v sobotu mrtvého. Oběsil se v parku nedaleko domova. Fanoušci reality show Love Island, což je pikantnější verze v Česku uvedeného Hotelu Paradise, jsou zdrceni. Smrt mladého hřebce nikdo nečekal.

Mike měl dobře našlápnutou kariéru fotbalisty a v roce 2017 se přihlásil do odvážné show Love Island. Díky tomu se z něho stala celebrita. Jeho fanouškovská základna činila na Instagramu 696 tisíc sledujících. O takovém počtu followerů si spousta pěveckých či hereckých hvězd může nechat jen zdát.

Jeho tělo bylo nalezeno v britském Essexu, o čemž informovala média. Podrobnosti jeho smrti jsou zatím zamlžené, avšak je zcela jisté, že se jednalo o sebevraždu. Mladík zřejmě neunesl nedávnou smrt své milované babičky, se kterou žil. Také měl problémy s dluhy a očividně toho na něj bylo moc.

Byl to velmi atraktivní mladík, kterého je opravdu škoda. Nejenže byl dost pohledný, ale taky měl v sobě spoustu lásky a dobroty. Podívejte se do fotogalerie, jaký to byl fešák.

Mohlo by vás zajímat

Další články