Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Záhadná smrt hvězdy Stmívání: Pitva odhalila, proč Gregory Tyree Boyce (†30) zemřel

Záhadná smrt hvězdy Stmívání: Pitva odhalila, proč Gregory Tyree Boyce (†30) zemřel
Zdroj: Summit Distribution
+ Dalších 8 fotografií
smrt
V polovině května americká média informovala o tom, že ve věku 30 let zemřel Gregory Tyree Boyce, kterého lidé znali z filmu Stmívání. V jeho domě bylo nalezeno i bezvládné tělo jeho o tři roky mladší přítelkyně Natalie Adepoju. Pitva nyní odhalila příčinu jejich smrti.

Gregory Tyree Boyce ze Stmívání a jeho přítelkyně Natalie Adepoju byli před více než třemi týdny nalezeni mrtví. Jejich smrt byla záhadou a nikdo netušil, zda šlo o náhodu, sebevraždu, nebo se na jejich smrti podílel někdo další.

Pitva nyní prokázala, že hvězda filmu oblíbeného především mezi teenagery a jeho dívka zemřeli na předávkování. Koroner okresu Clark tuto informaci sdělil magazínu E! News. Boyce i Adepoju měli v těle velké množství kokainu a fentanylu. Právě fentanyl bývá v posledních letech často zaměňován za heroin, taková záměna ale může být kvůli jeho vyšší potenci smrtelná.

Zdroj z rodiny krátce po smrti herce řekl webu E! News, že Gregoryho a jeho přítelkyni nalezl bratranec. Tomu bylo divné, že zatímco Boyce má být už několik hodin v Los Angeles, jeho auto stále stojí před domem. Šel ho proto zkontrolovat a našel dvě bezvládná těla.

Gregory Tyree Boyce ve Stmívání

Zřejmě největší rolí v kariéře Boyce byla role právě ve Stmívání. Tam si zahrál studenta jménem Tyler, který hlavní hrdinku málem srazil autem. V dalších filmech herec příliš nevynikal, ačkoliv se dle svých blízkých snažil získat roli, která by ho skutečně proslavila.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy