Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt hvězdy seriálů Kriminálka Miami a Las Vegas: Ve 44 letech ji našli mrtvou

+ Dalších 10 fotografií
Smrt herečky
Tragická smrt Lisy Sheridan, které bylo pouhých 44, potvrdil její zdrcený manažer. Hvězda ze seriálů Kriminálka Miami nebo Kriminálka Las Vegas byla nalezena mrtvá ve svém bytě v New Orleans.

Lisa Sheridan se především proslavila v seriálech Kriminálka Miami, Kriminálka Las Vegas, ale účinkovala například i v seriálu Můj přítel Monk. Nejvíce byla obsazována do rolí v různých kriminálkách. Jednu z hlavních rolí měla i v mysteriózním seriálu Invaze. Také randila s hercem Ronem Livingstonem, který si zahrál Bergera v Sexu ve městě.

Herečka byla nalezena mrtvá během pondělí ve svém bytě v New Orleans. To potvrdil její manažer. Celá rodina je z toho zdrcená, ale 100% vyloučili, že by se mohlo jednat o sebevraždu. Zatím tedy není známý důvod úmrtí.

I herečtí kolegové jí vzdávají hold pomocí příspěvků na sociálních sítích. Například herečka Donna D'Errico přidala na svůj Instagram společnou fotku s Lisou. „Přinášela něhu a zářila energií pokaždé, když někam vešla,“ truchlí její kamarádka.

Mohlo by vás zajímat

Další články