Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Záhadná smrt hvězdy lechtivých filmů: Dahlia Sky (†31) trpěla depresemi. „Přišli jsme o krásnou duši,” reaguje producent

Hvězda filmů pro dospělé Dahlia Sky.
Zdroj: Archiv Dahlie Sky
Předchozí Další
Sebevražda?

Ve věku pouhých jednatřiceti let zemřela hvězda filmů pro dospělé Dahlia Sky. Ta byla nalezena mrtvá ve svém autě poté, co ji usmrtila střelná rána. Policie spekuluje, že šlo o sebevraždu, protože Dahlia v poslední době trpěla depresemi a lékaři jí navíc diagnostikovali rakovinu prsu, která už nešla vyléčit.

Policie se na případ mrtvé hvězdy filmů pro dospělé dívá jako na sebevraždu, jak uvedl New York Post. Dahlii Sky, která by 10. srpna oslavila své dvaatřicáté narozeniny, byla údajně diagnostikovaná rakovina prsu a před svou smrtí bojovala s depresemi.

Tělo ženy bylo nalezeno 30. června asi ve 20 hodin v oblasti Devonshire v kalifornském údolí San Fernando Valley. Policie stále čeká na výsledky pitvy, která ověří, co doopravdy stojí za smrtí této ženy.

Komplikovaná, ale vtipná osobnost

„Byla to krásná duše, vtipná, komplikovaná a hlavně byla skvělou kamarádkou! Budeš mi velmi chybět,” zavzpomínal na ni zdrceně majitel společnosti JHP Films, který se podílel na produkci některých filmů pro dospělé, v nichž Dahlia účinkovala.

V pornoprůmyslu byla podle všeho už deset let. Nejdříve vystupovala od roku 2010 pod přezdívkou Bailey Blue, než se v roce 2014 přejmenovala. „Měla veliké srdce, ale její boj s rakovinou prsu si bohužel vyžádal svou daň na jejím duševním zdraví. Dlouho bojovala s depresemi. Ztratili jsme krásnou duši,” řekl producent pro AVN Sky Axel Braun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy