Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Záhadná smrt hvězdy Kouzelné chůvy Nanny McPhee: Raphaël Coleman zemřel v 25 letech

Zdroj: Universal Pictures
+ Další 3 fotografie
Záhadná smrt
Filmový svět zasáhla smutná zpráva o odchodu dětské hvězdy Raphaëla Colemana. Proslavil se především rolí ve filmu Kouzelná chůva Nanny McPhee. Bylo mu pouhých pětadvacet let a příčina smrti není jasná.

V pátek do hereckého nebe odešla hvězda snímku Kouzelná chůva Nanny McPhee z roku 2005. Raphaël Coleman, který v jedenácti letech ztvárnil postavu Erica Browna v Kouzelné chůvě, zemřel v pouhých pětadvaceti letech. Jako dítě natočil pár snímků, ale herecké kariéře se nadále moc nevěnoval. Stal se z něho aktivista a často se účastnil protestů, na jejichž organizaci se i podílel.

Se smutnou zprávou se na sociální síti svěřil jeho nevlastní otec Carsten Jensen, který žije s Raphaëlovou matkou Liz. Kolem jeho smrti jsou nejasnosti, údajně zemřel náhle poté, co zkolaboval. Jeho nevlastní otec však konstatoval, že Raphaël nikdy předtím netrpěl vážnými zdravotními problémy.

„Zemřel, když dělal to, co miloval. Pro velice ušlechtilý cíl. Jeho rodina na něj nemůže být více hrdá,“ napsala jeho zdrcená matka na Twitter. "Nikdy na tebe nezapomenu, " připojil jeho nevlastní otec.

Související články

Další články