Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

ZÁHADNÁ SMRT Dana Nekonečného: Tělo žlutého bouřliváka poslali patologovi!

+ Dalších 19 fotografií
příčina neznámá
Dan Nekonečný zemřel ve věku 52 let. Celý taneční svět truchlí a s ním mnoho českých umělců. Krátce po 15. hodině u krále rozkoší ukončila šetření policie. Cizí zavinění bylo vyloučeno. Co bylo ale příčinou úmrtí, odhalí až nařízená pitva.

„Kriminalisté před malou chvílí ukončili šetření na místě. Nebylo zjištěno cizí zavinění,“ řekla eXtra.cz mluvčí policie Andrea Zoulová s tím, že příčinu smrti musí odhalit až nařízená pitva. Policie do domu zpěváka a tanečníka musela vniknout násilím. Podle dostupných informací bylo tělo Dana Nekonečného objeveno v koupelně.

Do jeho domu do ulice Na Vrchu vyjížděli kriminalisté i koroner krátce po 11. hodině dopolední, a to po přijatém hovoru na lince 158.

Nekonečný byl známý jako showman a frontman skupiny Šum svistu. Miloval žlutou barvu, třpytky, ohňové efekty a prohlašoval se za ministra rozkoší.

Mohlo by vás zajímat

Další články